Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP-došla jedna barva-netiskne

Dobrý den,
vlastním starší multifunkční tiskárnu HP, nicméně dnes jsem zjistila, že ?došla?/zaschla černá kazeta,nicméně barevná je stále použitelná.Tiskárna však není schopná nic vytisknout/okopírovat/naskenovat.Lze toto nějak "obejít" aby mi vytiskla něco alespoň barevně?
Děkuji

naskenovat

to je nesmysl. To urcite jde. Jinak by jsi to prece napsala do popisu problemu.
AHOJ. Tiskarna se sice zapne, ale blika(sviti) kontrolka inkoustu a nelze ani skenovat.