Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rušení USB zvukovky

Zdravim vsechny. Mam takovy problem. Poridil jsem si 5.1 headset. K pocitaci se pripojuje bud 3,5mm jacky do zvukove karty nebo ma svuj vlastni modul (zvukova karta), ktera se pripojuje pomoci usb. Problem je v tom ze pokud jsou sluchatka pripojena pres modul a pak do usb tak jde ve sluchatkach slyset extremni ruseni staci jen pohyb mysi nebo pri scrollovani. Jakoby se v nich promitaly procesy graficke karty, ale samozrejme i jine zvuky :( Vyzkousel jsem uz odpojit vsechny periferie od pc, byly zapojeny jen sluchatka a mys. Stale praskaly. Nemate prosim nejaky tip nebo radu co byse dalo delat. Moc diky za odpovedi. OS:W7, zvukova karta integrovana Realtek HD, vlastni Audigy 4, GK ATI 7850, deska MSI K9A2 Platinum.

USB zvukovky nejsou zrovna moc dobré, vesměs jsou s nimi problémy, rušení atd.. Co to máš za headset ? Když to zapojíš na jacky tak nemáš možnost ovládat hlasitost ? Ovládání hlasitosti bývá na kabelu případně ho lze řešit softwarově. (Nevím jak často ovládáš jednotlivé kanály, ale já u svých 5.1 repro nastavil hlasitost jednou a od té doby s tím nehýbu).