Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjištění skytého hesla (******)

čau. Dřív jsem hrál jednu hru, ale zapomněl jsme heslo. V programu kterým se do hry dalo přihlásit toto heslo mám uložené, ale jen jako hvězdičky, ale já bych ho potřeboval vidět jako text abych si ho změnil. a opravdu nevím jak na to. Tušíte někdo?

Ne. Tisíc programů pracuje s hesly tisíci různými způsoby.

Ten tajný program na spouštění tajné hry, nemá náhodou nějakou záchrannou kotvu? Při ztrátě hesla se obvykle nechá nové poslat na registrační mail.

Proč si všechna hesla někde neeviduješ? ::)

ten program opravdu nefunguje :/ samozřejmě tento způsob existuje, ale problém je ten, že postavu jsem jednoho den dostal, změnilheslo an kravinu, protože jsem ji chtěl využívat pro nekalé účely, ale nakonec mě to chytlo a heslo už jsme si nezměnil.. teď jsme se po roce chtěl přihlásit, ale an heso jsme si nezvzpoměl.. samozřejmě ostatní hesla si eviduji ;)

Nic v zlom (v nedelu sa nikdy nehadam), ale nenapadlo Ta ze neprecitat si text, pred odoslanim je trocha urazka ludi, ktori Ti tu zadarmo na ukor svojeho casu radia?
Ked nie, tak toho "debila" robis sam zo seba.
Aj ludia, co Ti radia, pisu rychle ...