Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč O2 internet v mobilu za 200,- když t-mobile ma stejný tarif za 150,-

O2 zvedlo ceny internetu do mobilu ze 40/týden na 50/týden nebo ze 150/měsíc na 200/měsíc.
Zvýšení omlouvají SMS zdarma do vlastní sítě. V době kdy komunikace probíhá přes IM je to směšné, navíc když si uvědomíme, že čísla jsou přenosná, takže nelze určit operátora.
Tento ojeb provedli tak, že dali k tarifu 40/týden na 7 dní SMS zdarma a pak nahodili tarif 50/týden nafurt :-D
Malá ukázka toho co si myslí o zákaznících v Česku a kde je mají.....

Krkouni, no.
Ja mam ted na 3 mesice ten vyssi tarif (1 GB za 350) za cenu toho nejnizsiho a kdyz vidim ty ceny, tak si skoro rikam, ze bych u nej uz pak snad i zustala. Uvidim, jakou budu mit spotrebu dat, mam novej foun, na kterem se internetuje jedna basen a jeste tu spotrebu nemam uplne odzkousenou, navic ted mi toho hodne sezralo sdileni internetu s notebookem, kdyz nam na koleji predelavali net :-D

Jinak mne sms zdarma do O2 celkem vyhovujou. Nejvic pisu rodicum a ti jsou taky u O2.

Mám připojení za 100 na měsíc od BleskMobilu, FUP 100MB. Stránky na něm prohlížím jen výjimečně, používám ho na Skype, ICQ, Facebook chat, Viber a tak 3 stránky za měsíc přes Operu Mobile. Víc nepotřebuju, doma mám wifi a na rovinu, jestli jsem omezen na 100, nebo 150 MB je celkem jedno, stejně by se internet nedal využít o moc víc.
U O2 je teď výhoda zmírnění FUP na 200 kb/s.