Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále vypínanie programov

Mám ešte jeden problém a to že sa mi stále v určitých intervaloch vypínaju programi ktoré mají niečo spoločné s internetom (ICQ Xfire Team Speak....) a neviem prečo...a internet stále beží.

Všetky tieto problémy začali po zavírení mojho pc (to s tým zlým ovládačom, nejde Call of Juarez, a toto...)

Podotýkam že výrusy sa mi podarilo zničiť aspoň do tej miery aby mi ich NOD32 nenašiel.

To nestaci. Pokud uz je tak naboreny system, pak "format c:" a nova instalace. Jinak se zbytecne budes trapit tim, ze budes kazdou chvili neco opravovat.

Ten NOD32 je dobrej, ale sám nestačí .... musíš to PC odvšivit od Spyvare , Trojanů a pod.
Pokud se chceš pokusit sám o nápravu (alespoň se člověk něco naučí a osahá si to)....tak AdAware Se, SpyBot&Destroy, HijackThis a další a všechny breberky odstranit. Ručně prohlédnout všechny ...\Temp a ...\Tmp adresáře a smazat v nich veškeré *.exe, *.dll a pod ... nejlépe je smazat tam všechno.
Jinak, pokud ti nedělá problémy vše znovu nainstalovat, tak nejspolehlivější a obvykle i nejrychlejší je ten Formát c: jak píší kolegové výše a začít od začátku. Pro zálohování systému si přečíst něco o programech Ghost nebo TrueImage Acronics a dělat více pro bezpečnost PC .... Firewall+Antivir+štít na spyware (třeba MS Windows Defender) a následně znovu "vzhúru" na internet a neklikat na kdejakou blbost a nesouhlasit bezmyšlenkovitě se všemi nabídkami co na tebe "vyskakují"