Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Catalyst 6.9 a Radeon X850 - info

Nainstaloval jsem nove drivery ke sve graficke karte Radeon X850XT a vysledek byl, ze se mi pri vlozeni CD odporoucel PC do modre smrti a okamzitemu restartu, takze jsem ani nestacil zjistit o co mu jde.
Pri naslednem bootu Windows XP opet na vterinu modra smrt a nasledne restart. Nakonec jsem se do Windows dostal pres safe mod, ale musel jsem vynechat zavadeni driveru k alcohol 120 a daemon tools.
Nejprve me nenapadlo, cim to je, ale nakonec mi to doslo, takze jsem Catalysty 6.9 odinstaloval a bylo po problemu.
Jeste ze mame Omega drivery, protoze prave posledni verzi Omega driveru jsem nainstaloval misto Catalystu a je to v pohode.

Jinak 3D grafika mi na moji karte zlobila i s Catalystama 6.8, takze pokud mate starsi karty jako ja, tak bud skoncit na Catalystech 6.7 nebo Omega drivery. A nezapomente, ze graficke karty myslim R9700 a nizsi uz s novyma Catalystama nejsou vubec kompatibilni.

;-)

Mám stejnou kartu (AGP8x) a skončil jsem na Catech 6.5
Novější jsem nezkoušel; myslím, že to ani nemá cenu. V žádných hrách jsem problémy nepozoroval - takže proč pokoušet osud, že ;-)

Ale díky za info; před nějakým případným pokusem raději céčko ghostnu.