Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OpenOffice.org 2.0.4

Vyšla další verze kancelářskýho balíku OpenOffice.org, viz např. www.openoffice.cz

Při té příležitosti se rovnou zeptám: existuje způsob, jak do Calcu ("OOo Excel") vnutit český názvy funkcí shodný s českým Excelem? Nic jsem na netu nenašel, co by tomu nasvědčovalo...

Pavel

No, keď sa ma opýtalo, či zapnúť makrá, skoro som padol zo stoličky, že to podporuje. Ale radosť ma prešla, keď kliknutie na tlačítko nereaguje. Ak to niekto rozchodí, má u mňa :beer:.