Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Directx 11

Zdravím, po restartu pc mi nefunguje Directx 11. Když přeinstaluju ovladače, tak jde, ale jak zase restartuju pc, tak už zase nefunguje. Co s tím? Díky za odpověď

os: Windows 7
karta: AMD 5770
Když si chci zahrát nějakou hru s Directx 11, tak nejprve musím přeinstalovat ovladače a až poté spustit hru. Jinak mi to vyhodí hlášku, že grafika nepodporuje dx11. Dřív mi to nedělalo, ale teď prostě po každém vypnutí pc musím přeinstalovat ovladače, když chci hrát v dx11. Reinstal OS se mi kvůli tomu dělat nechce.

Zkousels nainstalovat posledni DX, misto pre-instalovat celej catalyst?
A kdyz instalujes nove piloty, tak nejdriv odinstaluj predchozi, vycisti trosku PC treba z Ccleaner a pak az nainstaluj novy catalyst po restart PC.
Muze to pomoct.

Odinstaluj catalyst, vycisti PC restartuj.
Po restartu ho vycisti jeste jedno, pak nainstaluj posledni piloty catalyst(ne Beta) Program catalyst spust jako administrator, prave tlacitko mysi a zpustit jako
Ztahni si DX a instaluj ho,restertuj PC a zkus to.
Doufam ze ti to pomuze, takle bych to udelal ja.Ale urcite ti tu nekdo poradi lip.
Hodne stesti,CoCoChanel