Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím převést soubor ASX na MP3

Zdravím, mohl by mi někdo poradit jak na převod (audio) souboru asx třeba do mp3, nebo jiného běžného používaného souboru? Stáhl jsem si malou ukázku z webu (e-shop s CD) a můžu ji pouze přehrát ve Wind. media playeru (vypálit ho již neumí). Prošel jsem nějaké konvertory, ale žádný mnou požadovaný asx neuměl převést...jen nějaký pro asx video - nefungoval...) V Neru (verze 6) také nejde. Zkoušel jsem i běžné programy zda jej umějí nějak editovat, nebo používat...Ulid.video 9, Flash 8 ... ). Možná jsem špatně hledal... Má s tím někdo zkušenost?? Dík moc.

[mod]upraven titulek dotazu - původně "Soubor asx" (host)[/mod]

Jenom ještě musím mimochodem dodat ... měl jsem v počítači (krom wind.med.playeru) i (naštěstí...jak jsem si teď všimnul)real player a onen soubor asx byl původně přehrán v obou. Ten konvertor ovšem převedl jen soubor, který byl původně přehrán právě v Real playeru. Tentýž soubor asx (kopii), ovšem přehrátý Wind.med.playerem (i přes různá nastavení - např. "otavřít všechny soubory") sice našel, ale vůbec neotevřel a neporadil si s ním... Program přímo nabízí převod souborů asociovaných s "Real Meda" ... Takže (z mého "prvního pohledu" a vyzkošení) pro Wind.Med.Player bude asi nějaké omezení...