Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit kdo zamknul účet?

Zdar. Někdo mi v doméně neustále zamyká uživatelský účet. Ne můj, jiného uživatele. Jak se dá zjistit, kdo to dělá? Když jsem se díval do event vieweru na DC, u příslušného uživatelského účtu jsem v Security nenašel žádný Failure audit nebo něco podobného.

To si pozeral tie logy na localem, ci na DC?
Skus toto:
Troubleshooting steps:

1. Click Start, click Run, type "control userpasswords2" (without the quotation marks), and then click OK.

2. Click the Advanced tab.

3. Click the "Manage Password" button.

4. Check to see if these domain account's passwords are cached. If so, remove them.

5. Check if the problem has been resolved now.