Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jse jediný uživatel pc, chci odinstalovat hru, ale píše i to, že nejsem správce.

Mám windows 7 64, čerstvě nainstalovaný. Jediná věc, kterou jsem dělal v nastavení uživatelských účtů byla ta, že jsem si nastavil pro svůj účet heslo. Když jsem chtěl však odinstalovat hru, vyskočila na mě hláška, že nejsem administrátorem, tak co to je za blbost? Jediný účet mám já a já jsem administrátor.

2zylsg4.png
2nixkp3.png

Jediný účet mám já a já jsem administrátor.

ty nejsi administrátor na provedení změn. w7, což je změna oproti dřívějšku, bude požadovat uživatelskou aktivitu při prokazování, že jsi admin. spusť odinstalaci jako správce (administrator, adam). ta hra má debilně navržený odinstalátor.