Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložka pod NTB

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi mohlo doporučit nějakou chladící podložku. Po delším využívání je opravdu horký. Hlavně oblast okolo HDD, který se nachází pod levou rukou.
Vyplatí se teda koupit podložku? Bude účinek znát? Aktivně napájené podložky se napájejí s USB portu nebo i ze sítě?
Děkuji

K níže diskutujícím:

Někdy je lepší se zamyslet sám a učinit si závěr, než si nechat kecat do života lidmi silně jistými svou pravdou.
Ale k věci. Notebook se má v optimální poloze (ne v peřinách apod) uchladit sám, ale chladící podložka, když fouká zejména do nasávacích otvorů na dně NB mu určitě pomůže a neublíží. Odzkoušeno. Každému výrobci se nepodaří v dané cenové relaci vyrobit dokonalý výrobek :-))