Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém reaguje pomalu

Dobrý den mám Windows Vista home premium 32 bit a mám problém že počítač reaguje pomalu začalo to asi před měsícem nevím co se změnilo ale najednou reguje snad ve všem pomalu (Načítání stránek internetu,načítání souborů načítání nábídek např.když kliknu pravým nebo když chci otevřít start tak to trvá,dokonce i když píšu tenhle text tak se mi sekne jakoby psaní, a jak se odsekne tak tam je i tak to co jsem psal zatímco to bylo seknuté) je to dost nepříjemné a nikdy mi to ten pc nedělal nedávno jsem udělal defragmentaci aj jsem projel pc antivirem (systémový disk a operační pamět) našlo to jen PUP 4x to je vše. Nemáte někdo nápady jak se toho zbavit či jak zjistit co se děje ? Za každou odpověď budu vděčný.

Idle znamena necinny, tam je vzdy hodnota 100% minus aktualne vytazenie CPU.
Ktory svchost? stiahni si sysinternals suite tam je procexp ten spustis a ked prejdes mysou nad konkretny svchost tak vidis jaky presne to je (s cim bol spusteny)
Problem moze byt aj v HW, nemusi to byt vytazenim CPU.

Tvoj problem ale moze byt inde skus preistotu zakazat uplne vsetko v karte po spusteni v msconfig a restart Win, ci to bude furt lagovat.