Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokonaný počítač

Zdravím, potřeboval bych poradit se zablokovaným počítačem.
Četl jsem email se zprávou, dke byl odkaz. Po otevření odkazu se mi zablokoval počítač nějakým zk...eným odkazem tvářící se jako od policajtů. Nějakej debil si dělá asi srandu, nebo co. Chtěj po mě zaplatit za odblokování, jinak do 48 hod bude počítač vymazanej.
Na to jim neskočím. Neví někdo z vás, jak se těchto stupidit z počítače zbavit? Při načítání systému nejde nic udělat, protože se hned okno přepne na tu stupiditu.

Toto si pri pokladaní otázky nečítal?
Vložiť novú otázku

V archíve poradne nájdete riešenia mnohých problémov a s veľkou pravdepodobnosťou aj toho Vášho. Odporúčame pred napísaním novej otázky vyskúšať najprv vyhľadávanie.