Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung - nefunguje zamknutí displaye

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli někdo neví. Mám Samsung galaxy mini a nefunguje mi tlačítko na zamknutí displaye a ani mi nejde vypnout přes toto tlačítko mobil, ale když mobil chci zapnou tak tlačítko normálně funguje. Neví někdo co s tím? Děkuji

flashoval si tam nejaky firmware? Ak nie tak povedal by som ze je tam vadny plosak u toho tlacitka na doske, vodiva cesta k chipu je vadna a cesta pre zapinaciu elektroniku je ok.
Ale skus preistotu uplne to vypnut a vybrat z toho baterku na par minut, skus s tym tlacitkom tlacit aj do strany trochu apod. ci to nezareaguje (v zapnutom stave myslim)
Jo este ksus dat cely mobil na tovarny stav je to kdesi v menu (pozor vsetko sa zmaze aj kontakty aj vsetko), ak to nepomoze tak je to nabeton HW problem na doske.