Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hře se mi sekne obraz

Zdravím. Potřeboval bych pomoct, když hraji Prototype2 tak se mi sekne obraz ale zvuk jde pořád dál. Většinou se to stane v situacích když se hodně střílí apod. Někdy mi to napíše, že program přestal pracovat a vypne se to celé. Dnes se ki stalo, že jsem dal počítač do režimu spánku a když jsem ho chtěl zase zapnout, tak mi nenaskočil obraz a monitor zůstal černý.Při některých hrách mi problikává monitor ale vžd jen kousek. Rovnou říkám, že s počítačem si moc nerozumím. Předem děkuji za odpovědi.

To je tazke takto na dialku hadat co to moze byt, pravdepodobne to bude zavada v HW napr. v zakl.doske alebo aj grafike alebo aj len v konektore grafiky alebo blbo zasunuty konektor kabla od displaya alebo pouzivas nejaku redukciu DVI-VGA a tie hniju apod, ale moze to byt aj len problem ovladaca grafiky vo Win. Jaky ovladac grafiky tam bol instalovany? Skusil si ho preinstalovat na najnovsi z webu vyrobcu grafiky?
Je to normalny PC alebo notebook?

Aktualizovat ovladace nejakymi automatickymi hovadinami je vzdy totalna pakaren, odinstaluj to uplne (z ovl.panely-software) a restart a stiahni si rucne spravny ovladac z webu vyrobcu grafiky alebo najnovsi z amd.com presne pre tvoje Windows (dolezite je vsimat si aj 32bit versus 64bit) a nainstaluj rucne spravny.
Moze to byt aj problem v HW ale v prvom rade by som skusil spravny rucne nainstalovany ovladac a nepouzivat ziadne automaticke znefunkcnovace.