Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cinch > svideo

Ahoj,
chcem sa spytat, existuje redukcia cinch > svideo? Mam z grafiky tv-out ako cinch, a potrebujem obraz dostat do telky cca 13 metrov. Nasiel som sikovny kabel 15m svideo plus vedeny aj zvuk, ale neviem premostit ten cinch z grafiky na ten svideo konektor. Videl som redukciu svideo > cinch, ale ja potrebujem opacne a nie som si isty ci sa to vobec da spravit principialne. Ked nie, ustoji cinch (to je tusim kompozitny signal, ze?) 13-14 metrov?
Vdaka

V tomto pripade by neslo o regukci, ale o zdigitalizovani signalu a rozlozeni do slozek. Na S-VIDO mas jednotlive barevne slozky vedeny zvlast, v Cinch jsu smichane.

Pro predstavu alternativa ke tvemu dotazu:
S-VIDEO = sklenicky s cervenou, zelenou a modrou barvou
CINCH = jedna sklenicka, do ktere jsi to slil dohromady
A ty ted chces, aby se to, co je smichano v jedne sklenicce opet rozdelilo do 3 sklenicek s jednotlivymi barvami