Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Baterie k servru nefunguje

Dobry den
Jiz tyden nam pipal server za baterka je prazdna.v pondeli mi dosla nova baterka kterou sem vymenil za tu starou.
Ale stale mi to ukazuje ze baterka ma byt vymenena a sviti stale cervene.
V manualu psaly ze potrebuje 24hodin aby se dobila a byla plne funkcni.
Muze jit o spatnou baterii?Vsechna pomoc vitana!
Znacka je APC Smart UPS 3000 VA

!!!!!!VYRESENO!!!!!!!
Na konec sem podrez tlacitko !TEST! Par sekund !PIP! A JE TO ZELENY!
To uz neni normalni, proc delat veci jednoduse, kdyz dou delat slozite:-):-) ( ted si pripadam jak LOPATA hloupa )
Jinak moc dekuji za vasi pomoct TOUCHWOOD a MS-FIALA, moc si toho vazim.
Pekny den, ci podvecer
CoCoChanel

ok, "test" pro apc si zapamatuju.

ale na ten zdroj sou v nouzy vypadku elektriky 2 servry

ten dotaz měl na mysli, jestli server nemá redundantní zdroje? ten druhý se zapojí na jiných 230V, aspoň před ups.
(taky jsme tu do letoška měli pár hp serverů, pouze s jediným zdrojovým modulem. než ten hp-čínský modul chcípnul)