Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony vegas - renderování

Zdravím, mam docela závažnej problém když nahraju nějaký video normálně přes fraps a pak ho dám do sony vegas a zdenderuju ho tak docela často když se na to zrenderovaný video podívám tak se místy třeba na 2 minuty ukáže černá obrazovka a opravdu nevím čím to je, jelikož video jako samo osobě z frapsu je nahraná bez chyby a když to ještě v sony vegasu to video projíždim tak taky je bez chyby, ale prostě někdy při renderování mi to místy hodí černou obrazovku...

Nevíte někdo čim by to mohlo být?

Skor to vyzera,ze hardware,na ktorom bezi sony vegas nestiha HDV v m2ts,ono niekedy staci neodladeny ovladac chipsetu,grafiky a problem je na svete,takisto staci ked je video master stream synchronizovany na slaby zvukovy subsystem-integrovanu zvukovku a dojde k vypadkom-niekedy zaberie zmena sync. na none......miesat rozne necertifikovane baliky kodekov so Sony softwarom,ktory zamoruje system roznymi ochranami proti kopirovaniu a kontroluje na pozadi autenticitu pouzivanych komponentov pri kazdej moznej prilezitosti tiez nieje to prave orechove......

Tohle mi taky dělalo když sem na PC při renderu něco dělal (procesor potom nestíhá a proto ty černý části) zkus to zrenderovat znova a mezitím běž třeba ven.

Jen tak pro ty chytřejší než já -> Mně to pomohlo takže zas nepište jaká je to kravina apod. Děkuji