Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný výkon CPU při renderování videa

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda jde na renderovaní videa využít 100% výkonu procesoru.Když renderuji tak mám zátěž sotva na 30% a to je podle mě málo,zkoušel jsem nastavit prioritu ale to nefunguje.Poradí někdo?

PC
-----
CPU: AMD Phenom X4 965 3,4Ghz/OC 3,8Ghz
GPU: Sapphire Radeon HD 7770 Ghz Edition
MB: Asus M5A97 R2.0
RAM:Kingston HyperX Predator 1866,2x4GB
OS: Win 7 Ultimate 64bit

Renderuji přes: Windows Movie Maker 2.6 + HD pluginy

Předem dík za každou radu...

pouzi program ktory je schopny vyuzit vsetky jadra, t.j. je multithread (t.j. akykolvek ktory neprogramoval debil, t.j. takmer akykolvek :). Ten movie maker evidentne pouziva len jedno jadro (nevie viac threadov). Alebo je na multithread nejake nastavenie v tom movie makeri, neviem ja MS produkty radsej ani nespustam vyhybam sa tak necakanym zazitkom :)

P.S. ja kodujem videa v poslednej dobe v avidemux, samozrejme je mulithread