Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazí se obsah flashky

Prosím o radu, když připojím k počítači flash disk, tak se mi nezobrazí. Ani v total commandru, ani v okně TENTO POČÍTAČ, pouze se ukáže ikonka bezpečně odebrat hardware.
Toto dělá jak s mp3 přehrávačem tak s digitálním fotoaparátem. Zkoušel jsem zařízení zakázat a opětovně povolit,bez výsledku. V okně SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ je, že zařízení funguje správně. Zkoušel jsem také odebrat řadiče USB,ale nepomohlo to. Dříve vše fungovalo bez problému. Nevíte v čem je chyba? Díky za odpověď.

Zkontroluj, jestli nemas ve spravci zarizeni nejake nezname zarizeni se zlutym otaznikem.
Zkontroluj, jestli nemas ve spravci zarizeni v USB nejake "nezname zarizeni".
V obou pripadech je odeber.
Bude lepsi, pokud to udelas v nouzovem rezimu - tam se ti zobrazi i zarizeni, ktere normalne nevidis