Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W7 na W8 Má to cenu ?

Ahojte, omlouvám se že tu ruším, ale chci se pouze s váma poradit.
Táta mi koupil krabicovou verzi Windows 8, no, a já jsem se přišel poradit jestli má cenu to instalovat ?

Jaký názor na to máte vy, nechci tu vyvolávat nějakou paniku, stačí jenom drobný popis. Děkuju mockrát.

Tak ja delam na Vistach bezne a dle meho nazoru je to docela v pohode, vadi mi snad akorat rizeni uzivatelskych uctu, ktere musi byt bud zapnuto naplno nebo vypnuto, coz je v 7edmickach vyresene. Nicmene Windows 8 jsou urcite o hodne horsi system jak Visty (delal jsem na nich - musel jsem - v praci). Kazdopadne teda neni duvod opoustet velmi dobry system Windows 7.

XPecka jsem opustil, temer vsechno co funguje na XP funguje i na linuxu a osobne mi linux vyhovuje temer stoprocentne, ma jednu "chybu" - wine neumi DX10/11 stejne jako XPecka a teda mam na hernim PC Windows 7, se kteryma jsem ale zaroven spokojenej a nemam moc co jim vytknout. :-)

Ja sem si koupil WIN 8 pro hned na zacatku Upgrade za 29euro.
Hodne lidi ho kritikuje a nikdy ho a ani nevyzkousely jenom si neco precetli a hotovo.Ja jsem spokojeny.Na win 7 uz sem byl moc zvyklej tak aspon zmena.
U 8 se mi libi jak pracovni plocha tak Métro.Zatim sem z 8 nemel zadnej problem.
Jako nepovedena Vista bych to kazdopadne neporovnaval.
Pak zalezi na tobe.Jak ti tady psaly, muzes vyzkouset win 8 ve virtual box.
Jestli ten win 8 box jes zabalenej a nechces rozbalovat, od Microsoft si muzes stahnout win 8 entreprise 30dni test.

Win 8 prinasi nove veci , jako cloud, takle kdyz ho preinstaluju muzu si pres ten cloud stahnout zpet fotky, videa atd aniz bych potrboval klic usb, ktomu mam nestaveny win do stavu i z pozadim nez sem ho reinstaloval.
Je to jeste hodne mlady system, tak urcite ma nake chyby, uvidime co prinese novy service pack ktereho se za chvili dockame ;)

Tak divej, precti si to poradne.
Nasel si tam nekde ze pisu ze to tak delam JA?(chtel sem poukazat at ses kde ses a napojis se svim kontem na win 8 muzes si najet na svuj cloud, ale jestli nosis sebou zalozni disk, no budiz)me de taky o zalohu celeho nastaveni, jak wifi tak domeny, jeden klik a mam to zpatky.
Jenom sem napsal svuj nazor ktery souvisel z otazkou na zacatku.
Nic na tve nazory nic nepisu, tak nech ti moje napokoji.
Dekuji za pochopeni.
CoCoChanel

Win 8 prinasi nove veci , jako cloud, takle kdyz ho preinstaluju muzu si pres ten cloud stahnout zpet fotky, videa atd

tohle je proste kravina a tu jsi napsal ty, tak se nediv, chtel jsem ti napsat to same, ale ono to nema smysl, kdyz kvuli takove kokotine doporucujes Windows 8, nema cenu s tebou ztracet cas.

Moja prva reakcia vyssie bola pretoze pises nepravdy ze to ludia nevyskusali. Opravit nepravdive tvrdenia snad mozem, nie?
Druha reakcia bola o tom ze cloud mozes pouzivat uz 15rokov a nepotrebujes k tomu Win8, a taky nepravdivy pocit si sa snazil navodit svojim prispevkom. niekoho to totiz moze zaujimat. kokos.
(P.S. plus som upozornil na bezpecnostne rizika cloudu, ptz BFU by to mal vediet a MS mu to zabudol povedat)
P.S.2. ked sa ti nepaci ze na nepravdy niekto reaguje, tak sa prihlas za papeza, tomu nikto neodvrava aj keby trpal totalne nezmysly. :)

.. to s tym ulozenim nastaveni na cloud, ok to je nova informacia, zaujimava (pre expertov je to sice uplne k hovnu ptz expert ma image syst,oddielu, ale pre BFU to moze byt zaujimave).
Ale az ten microsofti cloud server padne (a ver mi ze staci jeden nasraty rusky student a server bude aspon par dni nepouzitelny) tak ze ci vobec nabootujes. Nechce sa mi to testovat :) To su zas tie rizika.

Tak jako expert asi jo, ale ja se bavim o domacim vyuziti.
Koupil sem ho za 29euro, tak proc bych do toho nesel.:-)
Jak sem psal, je to jeste mlady system a po vydani service pack 1 uvidime jestli je naka zmena.Programy co pouzivam sou kompatibilni, jasne ze nektery software pro XP se muze kurv..t, nic proti 8cce nemam a neni pekne me odsuzovat za jeden hloupy priklad jako cloud, aspon sem odepisoval na otazku.(doporucil bych jinaci veci ale zalezi k cemu ho chce vyuzit, ale uz nemam ani chut ani naladu nekomu pomahat)
I tak ti preji pekny den a navidenou:-)