Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde wifi router

Dobrý den dnes jsem si zakoupil
wifirouter zyxel NBG-418N
když jsem ho připojil kabelem od internetu (který jsem měl dříve daný do stolního počítače)a poté propojil s počítačem.
Otevřel jsem prohlížeč zadal ip adresu dle návodu tak se mi nic nezobrazí.

děkuji za všechny rady

Zadaj si do prikazoveho riadku prikaz
ipconfig -all
a pozri si jaku mas aktualnu IP (tak zistis napr. ci je v routri povolene DHCP).
Alebo si najprv skontroluj ze mas u sietvoky v nastaveniach TCP/IP nastavene vsetko na automaticky (ak si tam mal manualnu IP tak si ju najprv opis budes ju muset zadat do routeru)