Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po chvili hrani treba FB her nebo nejake obycejne na netu vypne

Sestava :
Zdroj: Evolve 450W PULSE
Procesor: Intel Celeron G550
Deska: MSI H61M-P20(g3)
Pameti: Patriot 2GB DDR 3 1333MHz/CL9/1.5V 2x
HDD: 80GB pres adapter abych to mohl zapojit pres sata

Potreboval byhch poradit nevim si s tim rady win XP i win 7 mi to dela proste chvili to jede a pak se to restartne nekdy se obevi i modra obrazovka a neco tam je napsane ale nestihnu to precist je to tam kratko jinak grafiku zatim nemam jede to pres desku na integrovane

na strankach vyrobce coho a jak presne si robil aktualizaciu ovladacov? Chod na www.msi.com, NEspustaj tam ziadne automaticke nefunkcne nezmysly ale nalistuj si support - drivers a typ svojej dosky a presny typ Windows (aj 32bit vs. 64bit) nainstaluj ovladace aktualne, chipset, LAN, audio, grafika. Ak tam grafika neni tak skus najnovsi z www.intel.com, tiez sa tam da rucne naklikat ovladac pre CPU, a najst si pre svoj CPU ovladac intel graphic neco.

Ta modra obrazovka sa objavi kedy a jak casto?

RAM si uz skusil po jednom module v roznych slotoch?

V BIOSe load defaults a save and exit si uz skusil?