Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou Graf Kartu poradíte do teto sestavy ??

základní deska : ASROCK N68C-GS FX procesor AMD athlon dual core 2.61GHZ RAM:2GB zdroj asi 350-400W max :)mnel jsem tuto Kartu Ati radeon x700 256Mb Mafii 2 ale nerozjela a ted je jiz nefunkcni Karta neljepe levnější moje podmínka na ní je aby rozjela na třeba i nízkí detaily Mafii 2 ale bez sekání :) děkuju za odpovědi

MSI HD7750 něco takové, pro ten CPU je to až až, zdroj asi bude shitozní což? důležitý je výkon na 12V větvích, ale ta grafika bere málo takže by to mělo jet OK.