Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování grafické karty

mozete mi poradit na aku frekvenciu mozem pretaktovat graficku kartu Immovision TNT2 M64 32MB AGP?Minimum je 120MHz (pamete aj jadro) a maximum je 150 Mhz.Potom zacne zobrazovat vykricnik.Taktujem cez program Riva Tuner.Karta ma pasiv ale nasadil som na nu 4*4 cm vetrak.Dakujem

[mod]Uprava titulu (mif)[/mod]

IMHO (j.) to u tehle fosilie nema zadny "osoh". Obecne se taktuje tak, ze zlehka zvysujes kmitocet (napr. po 2MHz) a po kazde zmene provedes serii testu (napr. 3DM). Dosahnes-li frekvence, kdy karta zacne produkovat artefakty v obraze, snizis na posledni nizsi funkcni a tu nechas/ulozis. 8-)