Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s HP 1200

Dobrý den.
Mám takový problém s laserovkou HP 1200.
Najednou při tisku začala hlasitě pískat a vytiskla se napolovic úplně černá stránka.
Když tiskárnu vypnu a opět zapnu, ozve se krátké (jakoby informativní) hlasité písknutí.
Pokud zkusím něco vytisknout (jedno z jaké aplikace) je opět jedna strana stránky (svisle) úplně černá.
Neporadíte někdo?
Děkuje Jirka 123

Kurt & all: jj Kurt mel pravdu.....kdyz laserova tiskarna tiskne v sub-scanu (svisle) cerne tak jedina moznost je v nabijeci korone ci valecku (90% usedly toner)-staci rozebrat a otrit lihem (rozpousti toner-voda ne)....popripade jeste sterky, ale to vetsinou neni uplne cerny pruh-jsou v nem bile male prouzky.