Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktivacia windows 7

Potrebujem aktivovat windows 7 home premium, no na stitku s windows kodom je uz takmer nic kod tam nevidno, tak som ho vytiahol z nb cez jeden priogram odpisal preinstaloval system. No ked dam aktivovat windows vypise mi, ze zadany product je pre aktivaciu neplatnny. zakupit novy product key, zadat iny product key, obraiti sa na spolocnost microsoft...Bohu by som prisahal, ze ten kluc je spravny..cim to moze byt ?

Zkus toto, mohlo by to fungovat;-)
1.Prihlas se na svoje konto Microsoft.
2.Podrobnosti aktivace
2.Reinstalovat altivacni klic.
3.A ted to zkus znovu.(muzes taky pres-suporte Microsoft service)
Jinak ten windows je OEM? Nebo jak to mas?

Vzdy tam je moznost aktivovat cez telefon. Napr. ked PC uplne odpojis od internetu tak predsa aktivator nemoze vediet ze ci je ten kluc pouzivany a jedine co je mozne je aktivovanie cez telefon.
Ak ti to nedovoli aktivovat vobec tak je ten kluc pre inu verziu Win alebo co