Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Thema ~ Písnička

Zdravím Komunito! :)

... Chtěl bych vás strašně moc poprosit, zda by jste mi nemohli kdokoliv pomoci... :D Nejedná se o nic vážného, jen jsem kdysi dávno poslouchal jednu písničku... :(
Áale, zapoměl jsem název té písničky... :(

Vážně se omlouvám, ale je to dávno a já se pokusím říci, co nejvíce co si pamatuji, ale vážně nic moc si o ní nepamatuji... =((

: Podle videoklipu co jsem viděl na Youtube.com, byla to spíše taková starší písnička 2003,( ale tím si vůbec nejsem jistý ) a sice nevím v čem spočíval videoklip, ale byly tam dá se říci prostitutky... a Zařadil bych to mezi žánry: Rap, Hip Hop... :(
Je to Anglická, Americká písnička...

a Slova písně si pamatuji, že refrém byl nějak tak: ,, Baronzo, Baronzo ,,
Ale více opravdu nevím, a byl bych strašně moc rád, kdyby jste mi pomohli... :)

Děkuji ;)
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Vím jaký to je hledal jsem takhle písničku z videa na youtube kde byl jen jeden tón z té písničky asi tak 0,5 vteřiny :D nakonec jsem jí našel ale bylo to dlouhý rád bych ti pomohl nevíš ještě nějaký detaily z videoklipu den, noc, noční klub, venek, běloši, černoši atd. zpívá žena/chlap?