Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjede hry na kolik fps? ; změna z 32na64bit

Dobrý den,

1) můj počítač:
> PROCESOR: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz 2.94GHz
> RAM: 4,00 GB (použitelné: 3,25GB)
> WINDOWS: 7-home premium 32bit
> GRAFIKA: NVIDIA- GeForce GT 640 [ GIGABYTE N640OC-2GI ] ( 2GB DDR3 )

http://www.alza.cz/hp-compaq-500b-mt-d154411.htm#f oto [PC je tento, akorát vyměněna grafika]

Chtěl bych se zeptat, jestli to utáhne nejnovější hry na větší detajly a rozlišení + co bych měl vyměnit a dokoupit nové.

----------------------------

2) Chtěl bych se zeptat, jestli by jsem nějak mohl udělat z windowsu7 32bit -> 64bit (aby jsem tam měl více RAMek)? Popřípadě, kolik stojí 64bit?

Děkuji za odpovědi.

Chtělo by to vyměnit všechno. Máš starší dvoujádro, ke kterému nemůžeš dát příliš výkonnou GK. Upgrade na čtyřjádro, nějaké Core 2 Quad by byl krokem z bláta do louže (dnešní Core-i3 výkonem hravě překoná C2Q). Navíc bys to musel shánět po bazarech. A k novému PC samozřejmě 64-bit OS, pokud by měl 4 a více GB RAM. Napiš, kolik by měla nová sestava stát a určitě dostaneš nějaké návrhy.