Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start NB - Win 7

Zdravím,
mám takový vcelku častý problém.
Začal se mi strašně pomalu startovat notebook Asus X5DAF s Win 7 64bit.
Přesně řečeno noťas se spouští rychle až do té doby, než se přihlásím na určitý účet.
Poté čekám asi 20 sekund na start s nápisem „Vítejte”.
Zkoušel jsem všechno. Vypnout programy při spouštění, vypnout Aero, změnit tapetu a nakonec i přeinstalování Winů.
Avšak bez úspěchu. Nevím si rady a docela mě to štve.
Budu rád za všechny rady.
Díky.
PS : Momentálně se při spouštění systému spouští programy : antivirus ESET, ovladač grafické karty, ovladač zvukové karty, Wireless Console 3 a ELAN Smart pad.

No za 10 minut jsi zjistil co je to ten hijackthis,našel,stáhnul,prostudoval návod k použití,spustil a zkontroloval obsah?To jsi borec.:-)
Já bych ještě zkusil vypnout ten antivir,některým to trvá dost dlouho,než zkontrolují boot sektor nebo i další a stáhnou aktualizaci,pokud je nastavená hned při startu.Taky zkus odpojit síť,jestli bude nějaký rozdíl v rychlosti.