Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neaktualizují se účastníci SKYPE

Mám takový dotaz. Asi 6 měsíců pozoruji, že se mi (nepravidelně) neaktualizuje seznam přítomných na SKYPE. Uvedu příklad. Mám na ploše 9 aktívních účstníku, vypnu a znova zapnu SKYPE a naskočí mi už třeba jen 4. Z toho jsou třeba 2, kteří tam před restartem SKYPE vůbec nebyli. Jde mi o to, že nevím, kdo je aktuálně připojen, pokud chci mít jistotu, musím vypnout a znovu spustit SKYPE. Nevíte v čem může být problém?

děkuji!

toto je bezna "ficura" skypu a jeho serverov. Odkedy to prebral MicroSoft, ide to dole vodou. asi od verzie 3.40?!? mne sa bezne stava, ze na telefone som OFF, pc doma spi, ale som on-line. Pripadne pc on, telefon tiez, tablet k tomu a spravu nedostanem, lebo som off-line.
Zial, okrem rady, ze zmenit priamy skype na nejakeho "miranda;like" klienta neviem.