Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nezaznamenává zvuk z mikrofonu

Zdravím, mám problém s tím, že po reinstalaci PC mě nikdo neslyšel na skype, TS, náhrávání zvuku nic nezaznamenávalo. Poradili mi ať zkusím nainstalovat nové ovladače. A teď v Ovládací panely -> zvuk -> záznam nemám žádné zařízení (před instalací nových ovladačů jsme tam měl "Mikrofon a Vstup". Nevíte jak to vyřešit? Díky.

Jo, tak ty zařízení pro záznam už tam mám, ale zvuk to stejně nenahrává, ale když si něco nahraju přes Záznam zvuku a pak to pustím tak nic neslyším, ale ta vizualizace se ukazuje (mám tam takové ty pásy a ony se hýbou). Předtím to nereagovalo vůbec.