Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s notebookem - grafika?

Ahoj, mam problem s notebookem Asus aspire 5520. Po zapnuti nabehne logo ASUS na bile obrazovce, ovsem jsou na ni svisle pruhy. Ty pak zmizi, Win XP normane nabehnou, vse funguje (internet a pod.), ovsem po pokusu spustit napr. hru (konkretne warcraft 3) se notebook sekne a nelze nic delat. Nekdy hodi notebook po spusteni pouze cernou obrazovku s vodorovnymi pruhy (misto loga), nicmene podle zvuku windows nabehnou. Je problem v graficke karte? Lze to nejak resit?

Proste mi prijde divne, ze po spusteni nabehne logo s pruhama (pruhy jsou JEN u toho loga), pak normalne najedou winy, normalne muzu s pocikem pracovat, ovsem kdyz se pokusim klukovi spustit nejakou tu hru, tak se komp proste sekne a hotovo, lze pak jen nasilne vypnout komp podrzenim on/off tlacitka