Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cztorrent

cztorrent.(net) chci se zeptat jestli je nejaka sance se registrovat na strankach tracker.cztorrent.net diky za odpoved ci doporuceni nebo tak...

He? Na torrente sa nesdili? To je vtip ci co? Ja neviem co si kam chces nahrat, ale ak to nahras na torrent, tak to je sirenie a neni to legalne (ak sa jedna o autorsky chranene dielo). Samozrejme svoje zabery z dovolenky mozes sirit kam chces, obavam sa ze ale tie nikoho nezaujimaju :D

Jak sa registrovat musis pisat administratorom toho webu, my ta tam zaregistrovat nemozme, nie sme admini toho webu.

cztorrent nelegalni urcite neni, obsah kterej na nem je, asi z 99% nelegalni bude. Jinak jsem myslel, ze uz moc nefungujou, proto se tam taky neda nijak prihlasit a tez si myslim, ze je to dobre, takovyhle wareztorrenty urcite sluzbe jako takove nicim neprospivaji.