Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po startu PC vyskakuje hláška RunDLL

Dobrý den,
po každém startu PC, na mě vykoukne hláska na obrázku. Mám podezření, že to má něco společného s mojí tiskárnou. Nedávno jsem se snažil nainstalovat ovladače, na mojí (poměrně starší) tiskárnu Brother DCP-115C, což se mi bohužel nepodařilo. Kdyby jste mi mohli poradit i s tímto problémem byl bych rád. Nevím jestli WIN 7 ještě podporuje tyto ovladače a nevím ani jestli není chyba v těch ovladačích... TO je vždycky nejlepší koupit si levnou tiskárnu od firmy. která to za pár let zabalí žejo :D

K tomu účelu jsem použil Uninstal tool od firmy Brother, neúžasnější společnosti na světě ! :D No a taky jsem odstranil všechny tiskárny co si muj počítač myslel že má. Jo a taky jsem ve správci zařízení odstranil to s vykřičníkem (unknown device), který tam opět zase je po mým dalším pokusu tu mrchu nainstalovat.

 http://welcome.solutions.brother.com/bsc/public/eu/gb/en/dlf/download_index.html?reg=eu&c=gb&lang=en&prod=dcp115c_eu_as&dlid=&flang=%C4%8Cesk%C3%A1&os=93&type2=-1

STahnul jsem control center 3 od Brotheru, pak jsem stahnul update pro win 7 pro control center 3. To vše při vypnuté a odpojené tiskárně. Když toto vše proběhlo, připojil jsem tiskárnu... a stejnak UNKNOWN DEVICE ! :-D Přikládám obrázek, že můj ovladač je to nejlepší co se dá sehnat.. ale stejně je unknown :D

a jo, já tam zřel jen ten control center 3.

Po startu PC vyskakuje hláška RunDLL

kontrola položek po zapnutí se dělá těmi softy, co jsem ti vyjmenoval.
nebo si můžeš vytisknout log hijackthis a rochnit se v něm.

zařízení usb nebylo rozpoznáno

pro jistotu před novým laborováním s ovladačem nejdřív doinstalovat chipset driver základní desky - z webiku výrobce mb.