Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z formátováním videa přes FormatFactory

Ahoj...Chtěl bych si dát video z .mkw do .avi přes program FormatFactory ale když to tam všechno naklikám tak mi to pořád zůstavá na 0% ale když skusím např. hudbu tak to je v pohodě..to jen pokud by někdo věděl co stím ale jinak mi můžete poradit i jiný program přes který by to šlo takhle změnit format..díky

Zdravím, schválně jsem si to teď doma zkusil.
Asi to bude tím, že ten převod trvá hodně dlouho.
Jestli máš mkv o velikosti několik Gb, tak u převodu na avi to z 0 na 1% může trvat i několik minut,
podle toho jak máš silný počítač.
Převod hudby je ve srovnání s tím mnohem rychlejší.