Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pamětová karta v mobilu poškozená

Zdravim
mam v mobilu pamětovou kartu 8GB Lexar a mám na ní foto a videa no a karta normálně fungovala ale dneska jsem si z ní potřebovala stáhnout nějaké fotky tak jsem mobil propojila s PC a poté jsem najela do mobilu a napsalo to že karta pamětová je poškozená ale já bych potřebovala z nějak dostat ty foto

já v mobilu najedu na nastavení SD karta a pamět telefonu a klinu na Připojit SD kartu ono to napíše příprava SD karty a poté poškozena SD karta a na to když kliknu zobrazí se my Formátovat úložiště USB Chcete úložiště USB zformátovat a tím smazat všechny soubory,které v něm jsou uloženy?Tuto akcni nelze vrátit zpět já bych to zformátovala ale já potřebuju ty fotky nějak s tý karty zístat zpět

:( :( :( tak to je pěkně blbé že karty takhle umírají a nejde znich ani dostat soubory a nevadí to že nema originál čtečku karet?já to dala do jiné čtečky karet jak bylo na foto já teď original čtečku karet u sebe nemam tak až jí budu u sebe mýt tak to sksuim jestli se nezobrazí