Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Průzkumník -> Odeslat -> Příjemce pošty - nefunguje

zdravim,
po hledani lepsiho emailoveho klienta zpusobem (nainstalovat-vyzkouset-odinstalovat) mi prestalo fungovat pruzkumnik-odeslat-prijemce posty. polozka v menu je, ale po kliku na ni se nic nedeje.

kdyz si spustim IE a pres nastroje-moznosti internetu-programy tak se tam da nastavie email klient ale po rozkliknuti toho comboboxu mi to nenabizi zadny k vyberu.
Outlook express mi ale jde spustit pres zastupce na plose.

Vypada to ze asi neni "zaregistrovan" vychozi email klient.

nevite nekdo jak to opravit?
diky moc

ps: stejne jsem se vratil k puvodnimu klientovi :-/

mně stačilo po dlouhým a trochu haluzoidním hledání a zkoušení všeho možnýho zvolit v ovládacích panelech "přidat/odebrat programy" -> vlevo zvolit "přístup a obecné nastavení programů" a poté kliknout na "vlastní" a vybrat jako výchozí e-mailový klient "outlook express"... cosi se přenastavilo a už to zase jede... jinak příčinou mých patálií byla pokusná instalace thunderbirda, který po odinstalaci mi toto rozházel...