Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahravani zvuku

Dobrý den, chtěl bych nahrávat let's playe z her. Na natáčení používám Fraps (ve Windows XP) a jako mikrofon Logitech B530 USB. Kydž nahrávám ze hry, tak se mi nahrává pouze zvuk z mikrofonu a ne ze hry. Zkoušel jsem i Audacity, ale opět bezvýsledně. Prosím poradtě jak nahrát zvuk jak z mikrofonu, tak ze hry. Díky, E-Man

Pozn.: Fraps mám verzi 3.2.2

Když zapneš fraps, tak tam máš záložku Movies a tam pak Sound Capture settings... Zaškrtneš Record Sound a pak tam máš dvě možnosti... Měl bys tam mít : Detect best sound input ; a ještě Use Windows input. Pod tím je takový řádek, kde ti to píše z čeho nahrává. Jedna z těch věcí je směšovač stereo ( stereo mixer) a právě ten nahrává jak zvuk ze hry, tak i z mikrofonu.

S usb mikrofonom to ani mixovat nejde ak je to len mikrofon a ne cela zvukovka (sluchatka atd).
Cez pravy klik (v ovl.panely - zvuky - karta zaznam) sa daju zobrazit skryte zariadenia. Mixovat sa da ale len v ramci zvukovky (mikrofon musi byt v stejnej zvukovke jak ta co je pouzita na prehravanie) a dana zvukovka to musi aj podporovat. Ak nepodporuje (neni mix ani ako skryte zariadeni) tak to nejde.