Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8 - jak smazat uživatele?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat používám Windows 8 a přidal jsem dalšího uživatele
A nevím jak ho mám vymazat.

Můžete mě prosím poradit jak mám odstranit dalšího uživatele.

Já jsem správce.

Moc Vám děkuji za Vaši odpověď

Pište výstižný nadpis!
Změna předmětu, původně: Windows 8 (host)

Omyl...
Ovládací panely - pokud je spustíte přes Metro (dlaždice) - jsou hrubě očesané a uživatele tam nesmažete.

Je potřeba jít přes "klasické" ovládací panely - tzn. klávesa Win+X...

Navíc celý systém kdy uživatel Windows MUSÍ mít svůj účet ve windowslive je pěkná sr....