Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika - nejde obraz

Zdravím
koupil jsem si novou grafiku HD7770: http://www.czc.cz/asus-hd7770-dc-1gd5-v2/106717/pr odukt, normálně ji dám do PC zapnu, ale nejde obraz, přitom se PC chová normálně swapuje disk (nábíhá OS), ale obraz prostě nejde nevíte v čem může být chyba? když tam dám starou HD5670 tak ta jede normálně...

-přídávné napájení zapojeno
-zroj Seasonic F3 400W - snad stačí né? (2x17A na 12V)
-zkoušeny snad všechny výstupy, chová se to stejně (DVI, VGA, HDMI)

Díky za rady.

lol takže mi ta karta fungovala asi 3 dny nebo nevím už, funguje nějak divně, dnes zapnu PC a všude artefakty (při boot, v BIOSu, v nouzovým režimu ve Win), už sem byl nasranej tak se té kartě dal pěstí (bouchnul jsem do ní) a už jede bez artefaktů - nedělám si srandu fakt to pomohlo... (je možný že ta karta v tom slotu nějak špatně sedí? to by asi nešla vůbec ne? doufám že zas není vadná omg).