Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se spustenim Windows

dobry vecer, po zapnuti pc mi nabehne pouze cerna obrazovka s kurzorem mysi, po restartovani jsem mackal F8 a chtel jsem pocitac vratit do bodu kdy fungoval, ale obnovení systemu mi pise:na systemove jednotce pocitace nebyly vytvoreny zadne body obnoveno.chcete li vytvorit bod obnoveni , spuste nastroj ochrana systemu , to mi taky , ale to nevim jak spustit. Prosim poradte

mam windows 7a respektive, po kliknuti na ochrana systemu to pise:pocitac je spusten v omezenem diagnostickem rezimu. Pokud v tomto omezenem rezimu pouzijete nastroj obnoveni systemu , nebude mozne operaci vratit zpet , pak Muzu kliknout jen na ok a box...