Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi Web Kamera

Dobry den, koupil jsem si Wi-fi Web Kameru

http://www.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Produc t_C2&childpagename=US%2FLayout&cid=1134691947479&pa gename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper

a nyni nevim co presne mam ted dokoupit jestli treba tento router

http://tw.giga-byte.com/Products/Communication/Prod ucts_Spec.aspx?ProductID=977&ProductName=GN-BC01

nebo

http://www.wifi-shop.cz/obchod/asus-wl-500gx-router /ap/switch-125-mb/s/

a kdybych chtel prenos pres ethernet tak potrebuji switch nebo router ? aby se mi pridelila ip adresa?

dale mam internetove pripojeni adsl cili z telefoni pripojky do modemu a pak pres usb kabel, nevim tady jak bych to dostal do routeru jestlize to je potrebne?

Omlouvam se za tento zmateny text a ocekavam nejake informace. Dekuji Petr Horald

takze v prvom rade ziadne pci karty.
v druhom rade podla datasheetu by mala mat kamera rj45 cize na pripojenie kablom k jednemu pc ti staci krizeny kabel a sietova karta na tvojom pc.
v tretom rade...ak chces vyuzit kameru a pripojit ju bezdrotovo obavam sa ze budes mat problem pretoze linksys rad robi svoje produkty aby napr v mode klient vedeli ist len proti inemu linksysu.
takze moznosti su:
-pripojenie kablom...netreba ziaden switch staci ti kabel do sietovky pc
-pripojenie wifi...vyhni sa pci kartam a pripoj si do ethernetu na pc nejake ap (napr ovis5460). mozny problem je pri komunikacii linksysu a ovisu po bezdrote. zisti ake rezimy linksys podporuje a proti akym zariadeniam vie chodit. v p2p rezime by problem byt nemal

dekuji za odpoved, ale kdyz to zkousim pripojit pres kabel tak se mi ukaze nacitani sitove adresy a ve stavu pripojeni je napsane: Omezene nebo zadne pripojeni: pravdepodobne nebude mozne ziskat pristup k Internetu nebo nekterym sitovym zdrojum. K problemu doslo, protoze sit nepriradila tomuto pocitaci sitovou adresu.

a jeste kdyz se podivfas do user guide na tech strankach linksysu tak tam je i na obrazcich ze to mam napred zapojit do switche nebo routeru a pak do kamery tak nevim . Dekuji ;-)

tie pripojenia su ilustracne. switch sluzi vacsinou na pripojenie viac ako 2 zariadeni, router zase ked potrebujes spojit min 2 siete atd.
ty chce spojit pc a kameru takzev principe ti staci kabel (krizeny). kamera ma od vyrobcu prednastavenu ip adresu ktoru vycitaj z manualu. ty si musis nastavit na pc rovnaku ip (len o cislo vacsiu napr) a tuto adresu priradit k sietovej karte pc. potom ked zadas ip adresu kamery do pc privita ta jej webove rozhranie