Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sony Xperia J - Mám si koupit?

Ahoj,
o mobily se moc nezajímám, proto se ptám vás. Jde mi hlavně o to, že je s 1 jádrem. Nebudou se třeba sekat videa nebo hry? Má si koupit tento mobil, nebo mám investovat do jinýho?

Operační systém:
Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

Procesor a operační paměť:
1 jádrový
1,0 GHz Qualcomm MSM7227A
512 MB RAM

Uživatelská paměť:
4 GB eMMC

Displej:
4'', kapacitní TFT LCD
16 milionů barev
854 x 480, 245 DPI
Gorilla glass
Rozeznání písma

Fotoaparát:
5 Mpx (2 592 × 1 944, zadní)
Nahrávání videa (640 × 480)
Přední fotoaparát s VGA rozlišením
Automatické ostření
LED blesk
Stabilizátor obrazu

Podporované sítě:
GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900
UMTS HSPA 850, 900, 1900, 2100

Datový přenos:
HSDPA (7,2 Mb/s), HSUPA (5,76 Mb/s)
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth: 2.1 (A2DP, EDR)
DLNA certifikace

Další konektivita:
MicroUSB
aGPS
3,5 mm jack

Baterie:
1 750 mAh
Doba hovoru: 7 hodin a 18 minut
Pohotovostní doba: 618 hodin

Rozměry:
124 × 61 × 9,2 mm

Hmotnost:
124 g
[http://i2.alz.cz/ImgW.ashx?fd=f3&cd=RO212j1&i=1.jp  g]
http://www.alza.cz/sony-xperia-j-st26i-black-d3666 37.htm

Ja bych do Sonaka nesel, posledni dobou ty Smartphony dost flakaj - kup Huawei Ascend G300 - ma to stejnou vybavu a usetris, stoji 4.000,-

Jinak ale na hry to neni, chce to aspon nejaky to dvojjadro nebo lepe ctyrjadro, jak tu nekdo zminuje Huawei Honor 2, tak to bude asi trhak az na to nekdo udela slusnou customROMku, protoze ty od Huawei az tak pouzitelny nebejvaji, taky o nem premejslim, ale rozhodnu se az podle toho co na to xda. ;-)