Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TeamViewer - licencia

Zdravim,
mam problem s vyprsanou licenciou v programe TeamViewer. Totizto planoval som kupu, tak mi bola dodana skusobna licencia, ktora vsak teraz vyprsala a to mi znemoznilo celkom TeamViewer pouzivat.
Pri kazdom spusteni mi vypise, ze licencia skoncila a nedovoli mi nic spravit.

- Uvedeny program neje v PC nainstalovany
- starsia verzia vypise sice hlasku o vyprsanej licencii, no k novsej sa nepripoji

Vopred dakujem za akekolvek rady.

A ake rady cakas ? Skusobna licencia vyprsala....pokial si planoval kupit riadnu licenciu,tak si ju kup a pouzivaj,pokial miesto toho planujes nejako obist vyprsanu skusobnu licenciu,tak to nieje legalny sposob vyuzivania programu a tu take veci neriesime.......

Nie.. :( nepochopil..

1;) takze este raz.. ked si ktokolvek stiahne TV (napr. http://download.teamviewer.com/download/TeamViewer _Setup_sk-ckq.exe) tak sa mu program spusta s Bezplatnou licenciou.

2;) Ja som premyslal o kupe licencie a v TV mi poslali skusobnu licenciu, ktora ale bola casovo obedzena.

3;) Nakolko skusobny cas uplynul, teraz sa mi neda TV vobec pouzit, pretoze vyhlasi, ze licencia vyprsala.

Ja ho vsak chcem pouzit s bezplatnou licenciou vid bod 1

Takze este raz. Nie nijakym sposobom sa nepokusam predlzit skusobnu licenciu

"Nejak vyriešiť" sa to dá... Možno napr. aj vymazaním "nejakého" záznamu v registroch.
Ale, kde si presne údaje zapisuje aplikácia - to vie len tvorca programu. Ak by to bolo verejné, načo by sa robili licencie a skúšobné verzie programov ? :i:

Ja nechcem aby niekto riesil moje problemy!

Fajn - počkaj si na niekoho... :-)