Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod z wordu do pdf

Dobrý den,
prosím o radu jaký program lze použít na převod. vím, že je tady podobné vlákno, ale to mi nepomohlo. oficce mám 2007 a když dám uložit jako - formát pdf, tak mi to rozhází v práci vzorečky. jinak mám postahováno mnoho programů, ale žádný není správně funkční, tak prosím o radu, už jsem zoufalá.. :( předem děkuji s pozdravem Radka

Tady je také otázka, jaký formát stránky zvolíš a jestli se to na tu stránku buď na výšku nebo na šířku vůbec vejde. Potom ti to při ukládání do pdf rozhází na více stránek..třeba. Tedy, je potřeba dodržet formát na stránku jako by se měla tisknout a ne jak to vidíš na monitoru. Jinak řečeno, v office si dáš náhled tisku a pokud ti to přesahuje jednu stránku a zbytek vzorečků má na stránce druhé, tak ti to tak i uloží do pdf.