Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problikává kurzor a zpomalený systém

Dnes zapnu pc, problikává kurzor a zpomalený systém.
Včera před vypnutím fungoval normálně.
Mám tři dny novou myš, připojuje se přes usb a pořád svítí i po vypnutí pc.
Včera sem tedy poprvé vypnul i zdroj aby myš nesvítila zbytečne.
Dnes zapnu zdroj, pc a začlo to dělat tyhle věci...
Win7 mi vyhazuje hlášku na změnu uživatelského rozhraní na basic, kvůli oslabenému výkonu pc.
Prosím poraďte ???

Skus len restart Win alebo vypnut a o chvilu zapnut (ale bez vypinania z 230V). Nejaka zmena?
Ono mohlo sa ti nieco zmenit v BIOSe napr. kvoli zdochlej baterke, alebo aj moze blbnut BIOS a z uplne vypnuteho stavu mozno nenastavi spravne vsetky ID v HW komponentoch chipsetu a potom Win nechape jaky ovladac ma pouzit ked sa zmenilo SubDevice ID u nejakeho komponentu. V pripade ze len BIOS blbne kvoli vypnutiu z 230V tak tym restartom zas dosiahnes stav jaky bol predtym bez vypinania z 230V. Keby sa vymazali nastavenia BIOSu tak by si o tom mal hlasku pocas POST, nejaka hlaska bola? Pripadne skontroluj aj nastavenia BIOSu, ak si ich mal predtym na defaultoch mozes skusit znova load defaults save&exit
Skusil by som este preinstalit ovladace chipsetu a grafiky, nech sa to nainstali na tento stav ak by tam BIOS zmenil nejake SubDevice ID.

P.S. a tu mys skus samozrejme vytiahnut ci to prestane, skus na test pripojit tu staru mys.