Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Registry Windows 7

Ahojte , prosím potřeboval bych pomoct , scháním základni balíček registru , že pouze otevřu složku a odklikam je a vše bude jako original. Nevíte někdo kde ho najdu? Já už ho jednou měl jenže jsem to omylem smazal a už nevím kde jsem to stahl :(

Neexistuje ziaden zakladni balicek registru, budes sa musiet jasnejsie vymacknut ze jaky presne mas problem a podla toho sa potom da radit nejaky konkretny reg subor na opravu (ak je to vobec problem v registry).

Jako original to bude len ked do toho nebudes vrtat, alebo po novej instalacii.

No prostě dívejte máme notebook na kterém si hraje malem bráška , jenže tam něco udělal , že se všechnou spouští přes windows media center a nevím jak to změnit. Dám třeba Start pravým kliknu na počítač a dám vlastnosti ale otevře se to v prohlížečí fotografii. :(

Takze zhanas opravu exe asociacii pre Windows7. Napis si do google exe association fix Windows 7 a stiahni a klikni na dany .reg subor.
Pripadne mozes hned stiahnut a spustit aj LNK association fix

Iny sposob je napr. nabootovat v nudzovom rezime alebo pod inym userom (napr. administrator) a skusit start-programy-prislusenstvo: nastroj obnovenia systemu ze z jakeho datumu tam mas posledny bod obnovenia a pripadne obnovit.

No tak mu to změním :D to je čistě jeho notebook co používa jen on má dva a půl roku a umí to zapnou vypnout najet na youtube a pustit si pohádky :D a jinak už to je vše jak jsem chtěl a všechno jede dík :)