Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil Huawei Vision - navigace

Předem upozorňuji,že v oboru IT (vč.mobilů) nejsem odborník.Mám mob.telefon Huawei Vision.Mám problémy s navigací a to takové,že mobil není schopen najít signál.Reklamoval jsem to jako vadu.Reklamace byla uznána,oprava provedena resetem softwaru.Problém s navigací však tím vyřešen nebyl.Při druhé reklamaci mi na prodejně řekli,že musím mít přístup k mobilní síti,jinak že mi navigace nebude fungovat.Myslím si,že to tak není.Přece samostatné navigace fungují i bez mobilní sítě.Můžete mi poradit?Děkuji.

Huawei vision ma a-gps modul,ktory je zavisly od udajov prijimanych z wifi siete a normalneho internetoveho pripojenia,nema klasicky gps modul a la starsirf ako normalne navigacie,udaje a mapy su previazane so sluzbou google maps,rovnako aj vstavany navigacny software od vyrobcu,bez moznosti pripojenia ku Google maps navigacia nefunguje